Niedziela, 17 marca 2024 r.
9.00 † Marcin Król (r.)
9.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 17)
9.00 /poza par./ † Jadwiga Rozwadowska – of. rodziny Rozwadowskich
10.30 Za parafian
10.30 /poza par./ Dz.- błagalna w intencji Mai Pietrak z racji 18 r. urodzin
10.30 /poza par. / † Józefa Chołojczyk
16.00 † Marianna Drozd, Bronisława Woźniak, Władysław Drozd
Poniedziałek, 18 marca 2024 r.
7.00 † Apolonia, Jan, Marianna, Joanna Sygnowscy
7.00/poza par./ † Grażyna Borek– of. uczestników pogrzebu (7 z 8)
7.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 18)
7.30 † Krystyna, Józef, Jan, Genowefa Bakierów
7.30 /poza par./ † Edward Podolski (10 r.)
17.00 † Marianna, Jan Reszka, Marianna, Klemens Gorczyca
17.00 /poza par./ † Józef Bartnik – of. córek i żony
17.00/poza par./ † Lucyna Połys (1 r.), Izabela Połys
Wtorek, 19 marca 2024 r. - REKOLEKCJE
7.00 † Aleksander Kamiński †† Kamińskich
7.00 † Przemysław Sulenta
7.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 19)
9.00 † Józef Sołdaj, Dz.- błagalna w intencji Józefy z racji im.
9.00 /poza par./ † Jadwiga Gnieciak †† Gnieciaków, Staniaków
17.00 Zbiorowa: Józef, Józefa
19.00 † Irena, Henryk Wołoszyn
19.00/poza par./ † Józef Woś – of. brata Andrzeja z rodziną
Środa, 20 marca 2024 r. - REKOLEKCJE
9.00 † Antonina, Józef Mirosław
9.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 20)
10.30 † Andrzej, Zbigniew †† Banaszków, Janina, Józef Flisiak
10.30 /poza par./ † Teresa Wach – of. uczestników pogrzebu (2 z 4)
12.00 † Marek Samoń – of. Zofii z rodziną
17.00 † Franciszka, Teofil, Jan Nowak
17.00 /poza par./ † Józef Wójtowicz – of. córki Anny
17.00 /poza par./ † Natalia Paruch, Jan, Jan, Rafał Łukasik
19.00 Dz. – błagalna w intencji Alana Feldmana z racji 18 r. ur.
Czwartek, 21 marca 2024 r. - REKOLEKCJE
9.00 † Janina Wójcik (7 r.), Stefan Wójcik
9.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 21)
9.00 /poza par./ † Anna Ruszyńska
10.30 † Stanisława Górniak †† Michałków
12.00 † Wiesław Bieniek, Urszula, Zofia, Ignacy, Halina †† Bieniek
17.00 † Marianna Kamińska (12 r.)
17.00 /poza par./ † Jadwiga Rozwadowska – of. koleżanek z pracy
19.00 † Grażyna, Józef Grzegorczyk
Piątek, 22 marca 2024 r. - REKOLEKCJE
9.00 † Marianna, Jerzy, Tadeusz Kowalczyk, Maria, Janina, Wacław, Józef, Stanisław Budzyńscy
9.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 22)
17.00 † Jan, Marianna Rojek
17.00 /poza par./ † Jadwiga, Ryszard, Balbina, Adolf Nakoniecznych
17.00 /poza par./ † Anna, Franciszek †† Chabros, Staniak, Renata Aftyka, Andrzej Głos
19.00 † Teresa, Tadeusz Remiasz
19.00/poza par./ † Józef Kowalczyk– of. uczestników pogrzebu (5 z 5)
Sobota, 23 marca 2024 r.
7.00 † Sylwester Chudy
7.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 23)
7.30 † Salomea Sołyga (2 r.), Tadeusz Sołyga (30 r.)
7.30 † Marian Woliński (30 dz.) – of. uczestników pogrzebu (1 z 4)
7.30 /poza par./ † Jadwiga Rozwadowska – of. uczestników pogrzebu (5 z 8)
17.00 † Bolesław Kamiński (40 r.)
17.00/poza par./ † Halina Cioć – of. rodziny Jóźwiaków
17.00/poza par./ † Marianna Kamińska – of. Franciszki Staniak
17.00/poza par./ † Mirosław Nakonieczny – of. ojca Henryka
Niedziela Palmowa, 24 marca 2024 r.
9.00 † Leszek Staniak (6 r.), Maria, Bolesław Staniak
9.00 /poza par./ † Marianna Majewska (greg. 24)
9.00 /poza par./ Dz. – błagalna w intencji Anny Wojciechowskiej z racji 18 r. ur.
11.00 Za parafian
11.00 /poza par./ † Magda Kamińska – of. rodziny Reszków i Kamińskich
16.00 † Kazimierz Kochoń †† Kochoniów, Zamojskich, Jędrychów
16.00 /poza par./ † Maria Polak (1 r.)