20.09.2020 r.  – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dziś Mszą świętą o godz. 16 młodzież z klas VIII rozpoczyna ostatni rok przygotowań do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.

2.     W naszej parafii powstaje nowa wspólnota - Oaza Dzieci Bożych. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci, zwłaszcza z klas IV. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 13.

3.     W najbliższym czasie nasza wspólnota będzie przeżywać odpusty w kaplicach:
- 4 X – w Woli Przybysławskiej – ku czci MB Różańcowej
- 25 X – w Borkowie – ku czci św. Judy Tadeusza

4.     Dziękujemy za posprzątanie kościołaNa zaproszenie odpowiedzieli: p. Anna Wasielczyk, Maria Miklińska, Weronika Miklińska, Wiesława Suszek, Andrzej Suszek, Jarosław Maj. „Bóg zapłać”.
Na najbliższą sobotę na g. 8.00 zapraszamy  mieszkańców Garbowskiego osiedla: od p. Edyty Tomasiak za „Złotą Rybką” do p. Beaty Turskiej /cała strona prawa/

5.     Dziękujemy za ofiarę na prace remontowe w naszej parafii:
- Agnieszka i Stanisław – 200 zł. Bóg zapłać.

6.     Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

7.     W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty:
- Andrzej Berej z Garbowa, l. 64
- Sylwester Chudy z Garbowa, l. 42

...Requiem aeternam dona eis Domine, et lux perpetua luceat eis…

niedziela,
27 września 2020