19.01.2020 r. – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.      Porządek wizyty duszpasterskiej na kolejne dni :

- 20 stycznia – pn – Garbów /Kol. Miesiące/ - 1 ksiądz od g. 9.00, Garbów /Kol. Północ - za cmentarzem i domy przy dawnej kolejce/ -1 ksiądz ok. g. 10.00 /po pogrzebie/

- 21 stycznia – wt – Garbów /Kol. Południe / - 1 ksiądz od g. 9.00, - Garbów /Kol. Słoneczna / - 1 ksiądz ok. g. 10.00 /po pogrzebie/

- 22 stycznia – śr – Garbów Dolny - 2 księży

- 23 stycznia – czw – Miesiące - 2 księży

- 24 stycznia – pt – Krak. Przedmieście - 2 księży

- 25 stycznia – sb:

- 1 ksiądz od g. 9.00 odwiedzi chętnych do przyjęcia, których nie zastaliśmy w wyznaczonych terminach /prosimy zgłaszać w zakrystii/

- 2 ksiądz - Blok Makowa 3 - od 1-szej klatki - od 9.00. Później /od ostatniej klatki/ pomoże mu ksiądz, który odwiedzi zgłoszone rodziny.

- 27 stycznia – pn – Blok Makowa 1 /1 ksiądz - od 16.00/, Bloki Szkolna 29 i 27 /1 ksiądz - od 16.00/

2.      We wtorek /21 stycznia/ obchodzimy Dzień Babci, a w środę – Dzień Dziadka. Nie zapominajmy o nich w modlitwie i wdzięczności.

3.      Adoracja Najświętszego Sakramentu w przyszłą niedzielę zakończy się o g. 14.00 w związku z koniecznością przygotowania kościoła do wieczornego koncertu.

4.      Wszystkich naszych Parafian i Gości zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę /26 stycznia/ po Mszy św. o g. 16.00. Wystąpi Orkiestra Wojskowa z Lublina, pod dyr. st. chor. szt. p. Rafała Palutkiewicza oraz soliści. Zapraszamy i zachęcamy, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego niecodziennego wydarzenia.

5.      Trwają zapisy do Przedszkola Niepublicznego Sióstr Salezjanek w Garbowie na nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole Sióstr Salezjanek w Garbowie jest placówką katolicką promującą wychowanie w atmosferze rodzinnej i wzajemnego szacunku. Przedszkole wspiera i współpracuje z rodzicami we wszechstronnym i harmonijnym rozwoju dziecka. Siostry zapraszają rodziców, którzy pragną takiego wychowania dla swoich dzieci w wieku od  2,5 roku do 6 roku życia. Zapisy odbywają się w przedszkolu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

6.      Ofiara indywidualna na potrzeby kościoła:
- Of. bezimienna z Garbowa - 100 zł. „Bóg zapłać”.

7.      Dziękujemy też za posprzątanie kościoła. Na zaproszenie odpowiedzieli: p. Iwona i Grzegorz Piętka, Marian Piętka, Zygmunt Gawron, Agnieszka Ogrzyńska, Joanna i Michał Groszek, Małgorzata i Teresa Ochmińska, Monika Król. „Bóg zapłać”.
Na najbliższą sobotę, na godz. 8.00, zapraszamy mieszkańców Woli P - Piachy od p. Jerzego Firleja do p. Lucyny Kwiatek.

8.      Polecamy prasę katolicką – dziś do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

9.      W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty:
- śp. Stanisław Dados z Woli P., l. 80
- śp. Kazimierz Stańczyk z Lublina /związany z Bogucinem/, l. 85
- śp. Anna Adamczyk z Garbowa, l.66
- śp. Janina Nakonieczna z Garbowa, l. 83
- śp. Maria Węgielska z Marianki, l.62. Pogrzeb: poniedziałek, g. 8.30
- śp. Maria Iwaniak z Garbowa, l. 70. Pogrzeb: poniedziałek, g. 15.00
- śp. Józef Szopa z Puław /związany z Garbowem/, l. 73. Pogrzeb: wtorek, g. 8.30
- śp. Bronisław Sumorek z Marianki, l. 86. Pogrzeb: wtorek, g. 15.00.
     ...Requiem aeternam dona eis Domine, et lux perpetua luceat eis…

sobota,
25 stycznia 2020