Menu

HISZPANIA (9dni) - 14-22.05.2020 r. /czw-pt/

 

1 dzień: WARSZAWA–BARCELONA–COSTA BRAVA 

/LO 437 14MAY  WAWBCN 09.10-12.20/                   

Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie przy stanowisku PATRON TRAVEL. Wylot do Barcelony. Przylot na miejsce. Transfer do hotelu na Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: BARCELONA

Śniadanie. Przejazd do Barcelony, zwiedzanie miasta: kościół Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuich, Kolumna Kolumba, Katedra Św. Eulali, ulica Las Ramblas, powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: MONTSERRAT – SARAGOSSA 

Śniadanie. Wyjazd do Montserrat. Zwiedzanie Sanktuarium Czarnej Madonny. Przejazd do Saragossy połączony ze zwiedzaniem Sanktuarium Matki Bożej Del Pilar, czyli NMP z Kolumny, Aljaferia, katedra. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Logrono.

4 dzień: BURGOS – LEON – ASTORGA 

Śniadanie. Logrono: katedra Matki Boże, kościół św. Bartłomieja, most, kościół św. Jakuba, fontanna. Przejazd do Leon połączony ze zwiedzaniem katedry. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Astorga.

5 dzień: PONFERRADA – LUGO – SANTIAGO DE COMPOSTELA

Śniadanie. Przejazd do Ponferrada – miasto na trasie św. Jakuba, a w nim Zamek Teplariuszy. Lugo: mury obronne z czasów rzymskich, romańska katedra z XII w. Przejazd do Santiago de Compostela. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień: SANTIAGO DE COMPOSTELA – OVIEDO

Śniadanie. Zwiedzanie katedry Świętego Jakuba Apostoła, trzeciego pod względem ważności po Jerozolimie  i  Rzymie miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Przejazd do Oviedo: katedra San Salvador, gdzie znajduje się Chusta z Oviedo – najnowsze badania naukowe potwierdzają, że chusta z obfitymi śladami krwi, przechowywana w katedrze w Oviedo (północna Hiszpania), pochodzi z czasów Chrystusa, a charakterystyczne rozmieszczenie plam krwi, które na niej widnieją, wykazuje zadziwiającą identyczność z odbiciem twarzy na Całunie Turyńskim (Chusta ta nie jest udostępniona do oglądania), kościół San Tirso z IX wieku. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień: OVIEDO – PAMPELUNA

Śniadanie. Przejazd do Pampeluny: Pampeluny: Katedra, kościół św. Saturnina i św. Mikołaja, Plaza de Castillo. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Pampeluny.

8 dzień: PAMPELUNA – LLEIDA – BARCELONA

Śniadanie. Zwiedzanie Lleidy: Stara Katedra, dzwonnica, spacer po mieście. Przejazd w okolice Barcelony. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień: BARCELONA – WARSZAWA

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie.

/ LO 438  22MAY  BCNWAW  13.10-16.15/

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

CENA ZAWIERA: przelot samolotem; transfery autokarem; 8 noclegów w  hotelach 2*/3* (pokoje 2-, 3- osobowe);  8 śniadań kontynentalnych i 8 obiadokolacji trzydaniowych; opiekę pilota; ubezpieczenie KL, NNW, choroby przewlekłe; podatek VAT, składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN/os). -  3950 PLN

 

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu, przewodników lokalnych i inne opłaty związane z realizacją programu. (płatne na miejscu) - ok. 85 EUR , (opłata w EUR może ulec zmianie ponieważ mogą nastąpić podwyżki za wstępy i nikt nie wie  ile będą one kosztować w 2020),

napojów i posiłków na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny włączając choroby przewlekłe i nowotworowe); dopłaty do pokoju jednoosobowego); wydatków osobistych.  

 

Franciszkańskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe „Patron Travel”

Dzisiaj jest

poniedziałek,
27 stycznia 2020

(27. dzień roku)

Wyszukiwanie

Święta

Poniedziałek, III Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Anieli Merici, dziewicy

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
948