Menu

Ks. Zenon Małyszek (proboszcz)

data święceń: 10.12.1988 r.

tytuły: mgr (teologia) lic. (liturgika)

godności: kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej 

stanowisko: proboszcz od 05.04.2012 r., wcześniej administrator od 29.03.2011 r.

Ks. Rafał Bratos (wikariusz)

data święceń: 25.05.2019 r.

tytuł: mgr (teologia)

stanowisko: wikariusz od 01.07.2019 r.

 

Ks. Mateusz Wójcik (wikariusz)

data święceń: 27.05.2017 r.

tytuł: mgr (teologia)

stanowisko: wikariusz od 01.07.2017 r., okręgowy duszpasterz młodzieży (dekanaty: Garbów i Kazimierz Dolny)

 

Ks. Stanisław Wąsik (rezydent)

data święceń: 09.04.1961 r.

godności: kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej, kanonik honorowy Kapituły Zamojskiej

stanowisko: rezydent od 2008 r., wcześniej proboszcz

 

Dzisiaj jest

środa,
08 kwietnia 2020

(99. dzień roku)

Wyszukiwanie

Święta

Środa, Wielki Tydzień
Rok A, II
Środa Wielkiego Tygodnia

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
55882