Menu

Niedziela, 26 maja 2024 r. Trójcy Świętej

9.00 † Aleksander Wójcik

9.00 /poza par./ † Bolesława, Henryk Kruk

9.00 /poza par./ † Halina Cioć – of. syna Michała z rodziną

10.30 Pierwsza Komunia Święta

10.30/poza par./Za parafian

10.30/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 25)

16.00 † Józef Nalewajek †† Nalewajków

16.00 † Józef Wójcik (1 r.)

16.00/poza par./ † Stanisław, Marianna Pęczuła, †† Pęczułów

 

Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

7.00 † Czesław (r.), Stefania Piotr, Maria, Andrzej †† Szymczyk

7.00 /poza par./ † Marek Saran – of. uczestników pogrzebu (2 z 8)

7.00 /poza par./ Dz. – błagalna w intencji Stanisławy Reszki z racji 85 r. ur.

7.30 † Przemysław Szymoniuk

7.30 † Józef Chołżyński (30 dz.) – of. uczestników pogrzebu (1 z 5)

7.30 /poza par./ † Jan Boguta – of. uczestników pogrzebu (2 z 6)

17.00 † Stanisław Nakonieczny (23 r.)

17.00 Dz. – błagalna z racji Dnia Samorządu

17.00/poza par./ † Magda Kamińska – of. KŻR MB Fatimskiej

17.00/poza par./ † Henryk Bicki – of. syna Pawła z rodziną

17.00/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 26)

 

Wtorek, 28 maja 2024 r.

7.00 † Ryszard Grabarz

7.00 /poza par./ † Stanisław Garbarczyk– of. uczestników pogrzebu (2 z 9)

7.30 † Helena, Henryk Król

7.30 † Cecylia Staniak (30 dz.) – of. uczestników pogrzebu (1 z 4)

7.30 /poza par./ † Henryk Bicki – of. rodziny Kuziołów i Gajków

7.30 /poza par./ † Stefania Filipek –of. Janiny Pioś

15.00 pogrzeb + Marianna Patyra

17.00 † Ewa Reszka

17.00/poza par./ † Marek Saran – of. rodziny Kopciów

17.00/poza par./ † Halina Cioć – of. Domowego Kościoła

17.00/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 27)

 

Środa, 29 maja 2024 r.

7.00 † Paweł Pluta (r.), Adam Pluta

7.00 /poza par./ † Marek Samoń – of. rodziny Dudzików

7.30 † Stanisław Kulikowski (15 r.)

7.30 † Henryk Lewandowski (30 dz.) – of. uczestników pogrzebu (1 z 3)

7.30 /poza par./ † Stanisław Garbarczyk – of. rodziny Jaroszuków

7.30 /poza par./ † Zofia Banaszek (9 r.)

17.00 † Joanina, Stanisław Wełna, Marian Stachyra, ††Kowalskich

17.00/poza par./ † Alicja Korczak – of. Jadwigi Sykut, Anny Dziedzic

17.00 /poza par./ † Magda Kamińska –of. Koleżanek z pracy – Złota Rybka

17.00/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 28)

 

Czwartek, 30 maja 2024 r. Boże Ciało

8.00 † Piotr Nakonieczny (8 r.)

8.00 /poza par./ † Jan Rojek (2 r.)

10.00 Za parafian

10.00/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 29)

16.00 † Marianna, Bolesław, Tadeusz, Piotr †† Tarków

16.00/poza par./ † Marian Murat – of. wnuczki Dominiki

16.00/poza par./ † Genowefa Orłowska †† Orłowskich

17.00 ślub Joanna Wójcik i Jakub Martyński

 

Piątek, 31 maja 2024 r.

7.00 † Bronisław, Janina Biccy (16 r.)

7.00 /poza par./ † Stanisław Garbarczyk – of. Jerzego Lipińskiego

7.30 † Tomasz Bicki, Piotr Pędzelski (34 r.)

7.30 † Krzysztof Chmielewski (30 dz.) – of. uczestników pogrzebu (1 z 5)

7.30 /poza par./ † Henryk Bicki – of. uczestników pogrzebu (2 z 8)

15.00 ślub Ilona Rozwadowska i Mateusz Świętochowski

16.00 ślub Dorota Krysa i Artur Bratkowski

17.00 † Janina, Bolesław Kula

17.00/poza par./ † Krystyna Jeżyna – of. Anety i Piotra

17.00/poza par./ Dz. – błagalna za lekarzy, pielęgniarki które opiekowały się mamą, za udaną operację

17.00/poza par./ † Krzysztof Chmielewski (greg. 30)

 

Sobota, 01 czerwca 2024 r.

7.00 † Ryszard Woźniak †† Woźniaków, Baruków

7.00 /poza par./ † Mieczysław Michalak †† Michalaków, Stefaniaków

7.00 /poza par./ † Teresa Wach (greg. 1)

7.30 † Sylwester, Witold Chudy †† Jędrejków

7.30 /poza par./ † Elżbieta Wilczyńska

9.00 RRM

16.00 ślub Aleksandra Uściłowska i Michał Bulanda

17.00 † Bolesław Tarka, Marianna, Piotr Tadeusz

17.00/poza par./ † Halina Cioć – of. koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

 

Niedziela, 02 czerwca 2024 r.

9.00 † Czesław Kamiński (9 r.)

9.00 /poza par./ † Teresa Wach (greg. 2)

9.00 /poza par./ † Zofia, Stanisław Banaszek ††Banaszków, Łuczyckich

9.00 /poza par./ Dz. – błagalna w intencji Ilony Sałęgi z racji 40 r. ur.

10.30 Za parafian

10.30/poza par./ W intencji dzieci, wnuków i dzieci chrzestnych

10.30/poza par./† Kazimierz, Jadwiga Suscy

16.00 † Marian Pszczoła

16.00/poza par./  † ks. Stanisław Wąsik

16.00/poza par./ † Józef Wójcik (1 r.)