Menu

22 maja 2022 r. Niedziela

9.00 Dz. – błagalna w intencji Danuty i Sylwestra Paszczyk z racji 20 r. ślubu

9.00  /poza par./ † Stanisław, Józefa, Stanisław, Zofia, Józef †† Martynów i Czarnasów

9.00  /poza par./ † Bolesława Kruk †† Korczaków

9.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 21)

9.00  /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 21)

10.30  Za parafian

10.30 /poza par./  Dz. – błagalna w intencji Katarzyny z racji urodzin

16.00 † Marian Bogusz – of. Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Garbowa

16.00 † Stefan Reszka, Czesława, Jerzy Czarneccy †† Reszków, Banachów, Czarneckich, Sadowskich, Leszek, Bartosz

16.00 /poza par./ † Barbara Remijasz – of. sąsiadów z Bogucina

16.00 /poza par./ † Antoni Sałęga (20 r.)

 

Poniedziałek, 23 maja 2022 r.

7.00 † Józef (1 r.), Stefan, Wanda Frejowscy, Marianna, Ryszard Drozd, Leszek Wilczyński

7.00 /poza par./ † Marianna, Marian Jędrejek – of. Henryka Jędrejka

7.30 † Kazimierz, Stanisława, Władysław †† Syroka, Janina, Józef, Lucyna †† Kopycińskich, Franciszka, Piotr, Marianna †† Kulików, Stanisława Ostrowska

7.30 † Władysława Janisz (r.)

7.30/ poza par./ † Tadeusz Podniesiński – of. rodziny Kapiców

17.00 † Hanna Włodowska – of. rodziny Sochalów

17.00 /poza par./ † Salomea Sołyga – of. rodziny Pietruszków i Janków

17.00 /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 22)

17.00 /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 22)

 

Wtorek, 24 maja 2022 r. 

7.00 † Maria Markiewicz

7.30 † Bolesław, Genowefa (2 r.) Oleszek

7.30 † Leokadia, Jan, Janina Wójcik, Henryka Wojciechowska – of. rodziny z Oświęcimia

7.30 /poza par./ O zdrowie dla Anny Wiśniewskiej

17.00 † Ignacy, Zofia, Wiesław †† Bieniek

17.00 /poza par./ † Donata Gnieciak – of. rodziny Sztyraków

17.00 /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 23)

17.00 /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 23)

 

Środa, 25 maja 2022 r.

7.00 † Maria Łuka – of rodziny Skwarków

7.30 † Krystyna Stępniak – of. córek

7.30 † Marianna Łuka – of. Agnieszki i Andrzeja Skwarek

7.30 Dz.- błagalna w intencji Grażyny z racji 55 r. urodzin

17.00 † Kazimiera, Lucjan Pietroń

17.00  /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 24)

17.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 24)

 

Czwartek, 26 maja 2022 r.

7.00 † Ewa Reszka

7.00 /poza par./ † Bożena Markiewicz

7.00 /poza par./ † Marianna Jędrejek – of. Marzeny Jędrejek z rodziną Hrynkiewiczów

7.00 /poza par./ † Krystyna Chmielewska

7.30 † Sylwester Chudy

7.30 † Bronisław i Janina Biccy

7.30 /poza par./ † Marianna Rojek

17.00 † Aleksander Wójcik (15 r.)

17.00 /poza par./ † Stanisław, Marianna, Jakub, Józef Pęczuła

17.00 /poza par./ †† Mirosław, Wartacz, Dados, Jankowscy

17.00 /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 25)

17.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 25)

17.00  /poza par./ Dz. – błagalna w intencji ks. Rafała z racji święceń – of. Dzieci Bożych

 

Piątek, 27 maja 2022 r.

7.00 † Henryk Beda (1 r.)

7.30 † Joanna, Stanisław Wełna, Marian Stachyra

7.30 † Ryszard Grabarz (ur.)

17.00 Dz. – błagalna w intencji Karola Pawłowskiego z racji 27 r. urodzin

17.00 /poza par./ † Urszula Wartacz – of. r. Wylaź

17.00 /poza par./ † Zygmunt Gąszczyk (1 r.)

17.00  /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 26)

17.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 26)

 

Sobota, 28 maja 2022 r.

7.00 † Zofia, Kazimierz Bziccy, Maria, Stanisław, Eugeniusz Wędrocha ††Bzickich, Wędrochów

7.30 † Piotr Nakonieczny (6 r.)

7.30 † Mieczysław (28 r.), Angelika, Karol, Józefa, Antonina, Józef, Bogdan †† Remijaszów, Drozdów

17.00 † Czesław Flis †† Flisów, Startków

17.00  /poza par./ † Zofia Reszka

17.00  /poza par./ † Tadeusz Matyjaszek †† Matyjaszków

17.00  /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 27)

17.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 27)

 

29 maja 2022 r. Niedziela - Wniebowstąpienie Pańskie

9.00 Dz. – błagalna w intencji Norberta Żaby z racji 18 r. ślubu

9.00  /poza par./ † Zofia Banaszek (7 r.), Czesław Banaszek

9.00  /poza par./ † Maria Kamińska – KGW Bogucin

9.00  /poza par./ † Eugeniusz Staniak (greg. 28)

9.00  /poza par./ † Kazimierz Syroka (greg. 28)

10.30  Dz. – błagalna w intencji Hieronima Chabrosa z racji 60 r. urodzin

10.30  Dz. – błagalna w intencji Wiolety i Pawła Krasa z racji 10 r. ślubu

10.30 /poza par./  Za parafian 

10.30 /poza par./ † Sławomir Łuka – of rodzeństwa

16.00 † Stanisław Sim (15 r.)

16.00 /poza par./ † Michał Skorupski (8 r.)