Ogłoszenie nr 1 Wykonanie audytu energetycznego.

18.03.2019 r.

21-080 Garbów, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie trzech audytów energetycznych dla budynku Kościoła Parafialnego, budynku Organistówki i Domu Parafialnego w Garbowie w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu podtytułem: „Termomodernizacja Kościoła parafialnego, Organistówki i Domu Parafialnego w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie” złożył następujący wykonawca: Biuro Konsultingowe OPOKA Andrzej Grzeszuk.

Garbów, 06.03.2019r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego ul. Krakowskie Przedmieście 27, 21-080 Garbów, ogłasza konkurs na wykonanie trzech audytów energetycznych dla budynku Kościoła Parafialnego, budynku Organistówki i Domu Parafialnego w Garbowie w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu podtytułem: „Termomodernizacja Kościoła parafialnego, Organistówki i Domu Parafialnego w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie”

Audyt – dokumentacja konkursowa

niedziela,