Ogłoszenie nr 1 - Wykonanie audytu energetycznego.

18.03.2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego ul. Krakowskie Przedmieście 27,

21-080 Garbów, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie jednego audytu energetycznego dla budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej” złożył następujący wykonawca:

Biuro Konsultingowe OPOKA Andrzej Grzeszuk.

Garbów, 06.03.2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 27, 21-080 Garbów, ogłasza konkurs na wykonanie audytu energetycznego dla budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej”

Audyt – dokumentacja konkursowa

niedziela,