Ogłoszenie nr 2 - Wykonanie ekspertyzy technicznej.

24.04.2019r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie trzech Ekspertyz technicznych dla budynku Kościoła parafialnego, budynku Organistówki i budynku Domu parafialnego w Garbowie w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Kościoła parafialnego, Organistówki i Domu Parafialnego w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie złożył następujący wykonawca: PROBATUS Sp. z o.o. Sp. K. ul. Przemysłowa 46, 24-320 Poniatowa.

10.04.2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 27,21-080 Garbów, zaprasza do złożenia ofert na wykonanie trzech ekspertyz technicznych dla budynku Kościoła parafialnego, budynku Organistówki i budynku Domu parafialnego w Garbowie w celu złożeniawniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Kościoła parafialnego,Organistówki i Domu Parafialnego w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie.”

Załączniki:

Formularz oferty