Ogłoszenie nr 2 - Wykonanie ekspertyzy technicznej.

24.04.2019r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ekspertyzy technicznej dla budynku kaplicy pw. Matki Bożej Różańcowej w Woli Przybysławskiej, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. Matki Bożej Różańcowej w Woli Przybysławskiej” złożył następujący wykonawca: PROBATUS Sp. z o.o. Sp. K. ul. Przemysłowa 46, 24-320 Poniatowa.

10.04.2019 r.Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 27,21-080 Garbów, zaprasza do złożenia ofert na wykonanie ekspertyzy technicznej dla budynku kaplicypw. Matki Bożej Różańcowej w Woli Przybysławskiej, w celu złożenia wniosku o dofinansowanieprojektu pod tytułem: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. Matki Bożej Różańcowej w WoliPrzybysławskiej.”

Załączniki:

Formularz oferty