Menu

 

26.01.2020 r. – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wszystkich naszych Parafian i Gości zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele dzisiaj po Mszy św. o g. 16.00. Wystąpi Orkiestra Wojskowa z Lublina pod dyr. st. chor. szt. p. Rafała Palutkiewicza oraz soliści. Zapraszamy i zachęcamy, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego niecodziennego wydarzenia.

2. Dzisiejsza adoracja Najświętszego Sakramentu zakończy się o g. 14.00 w związku z koniecznością przygotowania kościoła do wieczornego koncertu.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej:

- 27 stycznia – pn – Blok Makowa 1 /1 ksiądz - od 16.00/, Bloki Szkolna 29 i 27 /1 ksiądz - od 16.00/.
Na tym zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Za tydzień – krótkie podsumowanie.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od g. 8.30, Msza św. o g. 9.00, a po niej spotkanie dla kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. 

5. Przyszła niedziela jest 1-szą niedzielą miesiąca. Z tej racji ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe w parafii. W styczniu złożono na ten cel 5.056 zł.

6. Za tydzień /2 lutego/ podczas Mszy św. o g. 16.00 kolejna 80-osobowa grupa rodziców dokona Aktu Zawierzenia i rozpocznie codzienną modlitwę w intencji swoich dzieci. Osoby chętne do włączenia się w Róże Różańcowe Rodziców mogą zgłaszać się do zakrystii.

7. Klinika Okulistyki Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zaprasza osoby z rozpoznaną cukrzycą na bezpłatną ocenę dna oka w kancelarii parafialnej w Garbowie. Początek badania – w niedzielę, 2 lutego, po Mszy św. o g. 9.00. 

* Warunkiem udziału w badaniu jest rozpoznana cukrzyca (w miarę wolnych miejsc zapraszamy także osoby powyżej 50 roku życia - bez rozpoznanej cukrzycy)

* Badanie odbywa się bez rozszerzenia źrenic - można przyjechać samochodem

* Nie jest wymagane skierowanie na badanie

* Po badaniu będzie udzielana informacja przez okulistę

* Uwaga: nie będą dobierane okulary 

8. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła. Na zaproszenie odpowiedzieli: p. Aneta Poznańska, Marija Grzegorczyk, Małgorzata, Katarzyna i Cezary Kulik, Grażyna Adamczyk, Elżbieta Grzegorczyk, Kazimierz Kwiatek. „Bóg zapłać”.
Na najbliższą sobotę, na godz. 10.00 /1. sobota/, zapraszamy cd. mieszkańców Woli P - Piachy od p. Krystyny Malesy do p. Julianny Woch.

9. Polecamy prasę katolicką – dziś do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny /numer lutowy/.

10. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty:
- śp. Genowefa Kamińska z Garbowa, l. 88
- śp. Jan Ścirka z Bogucina, l. 79
- śp. Wiesław Niezbecki z Lublina /pochodzący z Bogucina/, l. 74. Pogrzeb: wtorek, g. 12.00.
     ...Requiem aeternam dona eis Domine, et lux perpetua luceat eis…

Dzisiaj jest

niedziela,
26 stycznia 2020

(26. dzień roku)

Wyszukiwanie

Święta

Niedziela, III Tydzień zwykły
Rok A, II
Trzecia Niedziela zwykła

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
83377