Strona w budowie

Ostatnia prosta!

1.      Wyjazd: spotykamy się w sobotę 1 czerwca przed kościołem w Garbowie o godz. 3.45.

2.      Pobierz aplikację „Lednica 2000”. Aplikacja dostępna na system Android [ http://app.lednica2000.pl/ ] Pomoże nam ona w przeżyciu duchowym ale i logistycznym naszego wyjazdu. Przed wyjazdem – sprawdź co w niej znajdziesz. Ostatnia ważna aktualizacja aplikacji zostanie dokonana w piątek – pamiętaj by zaktualizować (warto zabrać powerbank).

3.      Wciąż brakuje części danych – proszę o jak najszybsze ich uzupełnienie.

4.      III kroki ku Lednicy – czyli duchowe przygotowanie do Spotkania. Przejdziemy je wspólnie, w autokarze. Weź ze sobą długopis.

5.      Co ze sobą zabrać? Coś do siedzenia (karimata, koc), wygodne buty, ciepłe ubrania, kurtkę lub płaszcz przeciwdeszczowy, coś na głowę, okulary przeciwsłoneczne, w razie słońca – krem z filtrem UV, wodę, jedzenie (nikt nie zapewnia podczas wyjazdu posiłku!), podstawowe lekarstwa, które regularnie zażywasz.

6.      Przypominam o zgodach rodziców!

7.      Powrót: niedzielne przedpołudnie.

GARŚĆ INFORMACJI O LEDNICY

WPŁATY

Potwierdzeniem chęci wyjazdu na lednickie spotkanie młodzieży jest wpłata 70 zł. Dokonać jej można osobiście u ks. Mateusza bądź przelewem (dane do przelewu po kontakcie z ks. Mateuszem). Koszt wyjazdu zawiera przejazd autokarem, ubezpieczenie i pakiet uczestnika. Termin wpłat: do 25 maja 2019 r.

WYJAZD

Zbiórka przed garbowskim kościołem, 1 czerwca o godz. 3.45. Wyjazd o godzinie 4.00.

Przedpołudnie lub południe 2 czerwca – wszystko zależy od godziny wyjazdu z Pól Lednickich.

ZGODY

Przed wyjazdem należy dostarczyć pisemną zgodę rodziców. Dodatkowa klauzula: „Wyrażam zgodę  na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka.” – dot. Umieszczenia zdjęć z wyjazdu na stornie parafii, broszurach itp.

DANE UCZESTNIKA

Należy dostarczyć następujące dane: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, nr telefonu używany podczas wyjazdu oraz nr tel. do opiekuna-osoby pozostającej w domu w dniu wyjazdu.

PYTANIA

ksmateuszwojcik@gmail.com