29.07.2020r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 27, 21-080 Garbów informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na opracowanie jednej opinii ornitologicznej i chiropterologicznej dla budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej dotyczącej projektu: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej” planowanego do realizacji przy wsparciu NFOŚIGW w Warszawie w ramach programu priorytetowego „Budownictwo energooszczędne. Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie” złożył następujący wykonawca: Ekoconsulting Piotr Burgiełł, ul. Placówki 3, 05-800 Pruszków.

20.07.2020r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 27, 21-080 Garbów, ogłasza konkurs na opracowanie jednej opinii ornitologicznej i chiropterologicznej dla budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej dotyczącej projektu: „Termomodernizacja budynku kaplicy pw. MB Różańcowej w Woli Przybysławskiej” planowanego do realizacji przy wsparciu NFOŚIGW w Warszawie w ramach programu priorytetowego „Budownictwo energooszczędne. Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

Załączniki:

- Zapytanie ofertowe

- Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego (Formularz oferty)

- Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego (Edytowalny formularz oferty)