Menu

OGNISKO PATRIOTYCZNE 2020

Ze zwzględu na panujące obostrzenia sanitarne wydarzenie zostało odwołane.

Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest dniem upamiętniającym wydarzenia z 1918 roku, kiedy to po 123 latach Polska odzyskała swoją Niepodległość. Tysiące osób walczyło o to, by nasza Ojczyzna stała się wreszcie wolna. Ponad sto lat po tamtych wydarzeniach, my także chcemy wspominać to co w przeszłości zrobili dla nas nasi Przodkowie.

Bądźmy świadomi jak ważne jest pielęgnowanie tradycji narodowych i państwowych. Spotkajmy się przy symbolicznym ognisku, by wspólnie cieszyć się z Niepodległości naszej Ojczyzny. Będziemy śpiewać pieśni patriotyczne oraz cieszyć się wraz ze zwycięzcami licznych konkursów, w których każdy będzie mógł wziąć udział...

Koncert odbędzie się w budynku kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie 8 listopada 2020 roku, o godz. 19.00. Pokażmy, jak cenną wartością jest dla nas patriotyzm. Spotkanie będzie również inauguracja gminnych obchodów Święta odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Obostrzenia sanitarne

Wydarzenie stanowi imprezę o charakterze imprezy kulturalnej - koncertu, w związku z tym prosimy o respektowanie zaleceń towarzyszącym tego typu spotkaniom (np. zasłanianie ust i nosa, zajmowanie wyznaczonych przez organizatora miejsc, korzystanie ze środków do dezynfekcji dłoni itp.)

Ognisko Patriotyczne współfinansowane jest ze środków budżetu Gminy Garbów.