Menu

Niedziela, 17 czerwca 2018 r.

9.00 † Zofia, Jan, Cecylia, Józef, †† ze Stępniaków, Dominik, Marianna Beda, Jan Gil

9.00 † Marianna Gorzym (1 r.)

10.30 Dz-błag. w int. Andrzeja i Barbary Usarek z racji 12 r. ślubu

10.30 Dz-błag. w int. Marii i Dariusza z racji 25 r. ślubu

10.30 Dz-błag. na zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Sióstr Salezjanek

16.00 Dz-błag. w int. ks. Tadeusza Szaniawskiego z racji 45 r. święceń kapłańskich

16.00 † Piotr Nakonieczny (2 r.)

 

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.

7.00 † Anastazja Ryłko (30 dz.) - of. uczestników pogrzebu (1 z 2)

7.00 /poza par./ Za parafian

7.30 † Stanisław Kowalczuk - of. uczestników pogrzebu (2 z 2)

7.30 † Danuta Malesa - of. uczestników pogrzebu (2 z 6)

7.30 † Ryszard Rozwadowski 

17.00 † Józef Stefaniak (5 r.)

 

Wtorek, 19 czerwca 2018 r.       

7.00 † Danuta Gagoś - of. uczestników pogrzebu (3 z 5)

7.30 Dz-błag. w 20 r. ślubu Tomasza i Marii Wdowiaków

7.30 † Jan Staniak - of. uczestników pogrzebu (2 z 3)

7.30 † Teresa Leszek - of. przyjaciół córki Klaudii

17.00 † Zofia, Tadeusz, Franciszek Misztal, Artur, Tadeusz Bronisz, Czesław Michałek (r.)

 

Środa, 20 czerwca 2018 r.

7.00 † Czesław Kowalczyk

7.00 † Anastazja Ryłko - of. przyjaciółek wnuczki Magdaleny

7.30 †† ze Stasiaków i Wesołowskich

7.30 † Teresa Leszek – of. R. Kucharzyków

7.30 † Zbigniew Rozwadowski - of. uczestników pogrzebu (3 z 11)

17.00 † Krystyna Wankiewicz ( 3 r.), Bolesław Wankiewicz

 

Czwartek, 21 czerwca 2018 r.

7.00 † Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.30 † Józef Wójcik (1 r.)

7.30 † Bolesław Saba (16 r.)

7.30 † Krystyna Piotrowska (ur.)

15.00 Zakończenie roku szkolnego dla klas III gimnazjum

17.00 † Józef Suski, †† z Suskich i Sobczyńskich

 

Piątek, 22 czerwca 2018 r.

7.00 † Stanisław Sim

7.00 † Regina Staniak - of. Jana i Teresy Bogutów z Gutanowa

7.30 † Henryk i  Otylia Zamorscy, Antoni i Marianna Zmora, Antoni i Władysława Pieróg

7.30 † Jan Kubis

9.00 Zakończenie roku szkolnego

17.00 † Józef Mirosław

 

Sobota, 23 czerwca 2018 r.

7.00 † Cecylia Pikul (7 r.), Stanisław, Zenon, Eugeniusz, Czesław, †† z Pikulów

7.30 Dz-błag. w 50 r. ślubu Lucyny i Czesława Pasternaków

7.30 † Zofia, Jan Stypuła, Maria, Józef, Tadeusz, Stanisław Rejmak

13.00 ślub: Sylwia Wiśniewska i Kamil Rozdzialik

14.00 ślub: Kinga Hojarczyk i Maciej Baranowski

15.00 ślub: Iwona Chyła i Sebastian Tarka

16.00 ślub: Jarosław Iwan i Patrycja Blajerska

17.00 † Genowefa (r.), Aleksander, Andrzej, †† z Gawronów, Wiktoria, Piotr, Jan Antoniak

 

Niedziela, 24 czerwca 2018 r. – Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

9.00 † Józef Mirosław

9.00 † Jan, Zofia, Andrzej Kozieł, Dariusz Tatarczak, Ryszard Kopeć

10.30 Dz-błag. w 30 r. ślubu Małgorzaty i Dariusza Bedów

10.30 Dz-błag. w 10 r. ślubu Kingi i Romana Pietruszków

16.00 Zbiorowa: Jan i Janina

Dzisiaj jest

wtorek,
19 czerwca 2018

(170. dzień roku)

Wyszukiwanie

Święta

Wtorek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Romualda, opata

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
288244