Regulamin

1. Każdy użytkownik, który korzysta z serwisu www.garbow.parafia.info.pl zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu.

2. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania i moderowania wpisów innych użytkowników bez podania przyczyny.

3. W serwisie www.garbow.parafia.info.pl należy wypowiadać się zgodnie z polskim prawem.

4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronie www.garbow.parafia.info.pl.

5. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

6. Prawa autorskie do zamieszczonych materiałów oraz grafiki i fotografii są zastrzeżone. W sprawie udostępnienia materiałów instytucjom oraz osobom indywidualnym, proszę kontaktować się z administracją na email:

7. W kwestiach nieujętych w regulaminie obowiązuje opinia administratora.

8. Punkty regulaminu mogą być zmieniane przez administratora bez powiadamiania pozostałych użytkowników.

Postanowienia zawarte w Regulaminie obowiązują wszystkich użytkowników
!

sobota,